Author: s***r
Date:
Review: This item js excellent and easy to use. The quality is top notch and the size is precise as described, really a perfect shopping experience, I really like!
Màu sắc: Màu xanh lam
Price: 1.701.500₫
Original Price: 1.791.000₫
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Features | Media Card Reader |
| Battery Life | 5-8h |
| Color | Blue |
| Brand | Unisoc |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Screen Size | 10.1" |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| CPU Brand | Unisoc |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Cell Capacity | 5000-5999mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| SKU | se25080633227372934 |
Brand Name: TABWEE
Quality: 176294 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: s***r
Date:
Review: This item js excellent and easy to use. The quality is top notch and the size is precise as described, really a perfect shopping experience, I really like!
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: n***2
Date:
Review: I am satisfiedwith the product
Màu sắc: Hồng
Author: g***8
Date:
Review: I'm amazed! It's beautiful and working. Thank you so much.!
Màu sắc: Hồng
Author: d***o
Date:
Review: جميل اوى
Màu sắc: Hồng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm